WDA-Start Pruszcz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
gracz

PostWysłany: Nie 19:36, 30 Kwi 2006    Temat postu: WDA-Start Pruszcz

Jaki wystawić skład (wielkiego wyboru nie ma ale napad napewno do wymiany)? Jaki przewidujecie wynik?
kibic02

Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 114

PostWysłany: Pon 14:07, 01 Maj 2006    Temat postu:

realnie myślę, że cięzko będzie o remis, bo Pruszcz zaczął znowu grać - ale zawsze wierzę, że będzie korzystny wynik. Myślę, że zawodnicy Pruszcza widząc ostatnie wyniki Wdy choć trochę zlekceważą nasz zespół i w tym należy upatrywać szans dla Wdy, może trener niech wypróbuje innego bramkarza - Sokołowskiego, bo Zieliński niestety wpuścił już 14 bramek na wiosnę (kilka z tych bramek mógł wybronić), mam pytanie - czy Obrembski (nie wiem czy dobrze piszę jego nazwisko) i Andrzej Trochowski po tym jak zeszli z Drwęcą będą jeszcze grać w tej rundzie?
Pozdro, dzięki za posty - myślę, że częściej powinieneś tutaj pisać - im więcej nas będzie kibiców, piłkarzy na tym forum, tym to bedzie lepsze dla drużyn Wdy - ja jestem tylko kibicem (niestety w dużej mierze tylko widzem, bo nie krzyczę i nie dopinguje - jak to mam miejsce np. na meczach Polpaku, szkoda, bo bardzo chciałbym aby tak było).
Jeszcze co do meczu - nie ma co przeżywać tych porażek(0:5 i 0:4), tylko wyciągać z nich właściwe wnioski - mam nadzieję, że tak się stanie i piłakrze i trener tak zrobią

10-5L

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 6

PostWysłany: Pon 21:09, 01 Maj 2006    Temat postu:

Mniejmy nadzieje na 1 zwycięstwo w tej rundzie..ale będzie o 3 punkty niezmiernie trudno..myślę że remiś będzie dobrym rezultatem!Dwa sezony temu ktoś by powiedział, że remiś z Pruszczem będzie sukcesem (jeszcze na własnym boisku) to by go wyśmiali..a teraz...źle się dzieje w świeckiej piłce Sad

PostWysłany: Czw 19:51, 04 Maj 2006    Temat postu:

punkt w Pruszczu przy dotychczasowych wynikach daje nadzieję, że chłopaki powalczą o punkty w dalszych meczach, teraz mecz z Gromem Więcbork - ten mecz można rzec, jest o sześć punktów, w zależności kto wygra - Wda ma atut własnego boiska

Odnośnie meczu z Pruszczem - nie widziałem meczu, czytam w Expressie Świecie, że Juszczak wyrównał w 33 minucie, i do przerwy było już 1:1, natomiast w Pomorskiej podano tylko bramkę Wdy - wg nich Juszczak strzelił gola w 65 minucie , a do przerwy było 0:0 - ciekaw jestem kto miał rację, a kto się mylił? Pozdro i do soboty na meczu Wda - Grom Więcbork

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WDA ŚWIECIE Strona Główna -> V liga 2005/2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)