PostWysłany: Czw 20:22, 22 Wrz 2005    Temat postu: Mecze Wdy II

25.09.2005 niedziela godz. 10:00 Wda II Świecie - Orzeł Dąbrowa

PostWysłany: Pon 17:52, 10 Paź 2005    Temat postu:

Mam zaległości w tym temacie, ale postaram się je nadrobić Very Happy Niestety nie ma chętnych na wspózarządzanie tym forum Sad

W 6. kolejce C klasy grupy I Wda II Świecie zwyciężyła Falę Świekatowo 5:2

kibic02

Posty: 114

PostWysłany: Pią 23:55, 28 Paź 2005    Temat postu:

Wda II pokonała Wisełkę Włościbórz 2:1 (1:1) . Bramki dla Wdy: Damian Lonser oraz Marcin Sarnecki

kibic02

Posty: 114

PostWysłany: Sob 0:03, 29 Paź 2005    Temat postu:

W 9. kolejce C klasy Wda II rozegra wyjazdowy mecz W Cekcynie z Cisem II Cekcyn-Zielonka o godz. 13.00 w niedzielę 30.10.2005
Sędziuje: Szczepański Sławomir (Sępólno)

gracz

PostWysłany: Nie 19:30, 30 Kwi 2006    Temat postu:

bardzo fajnie że ktoś się interesuje drugim zespołem wdy dziś mecz z tucholanką się nie odbył bo zrezygnowali następny mecz 7.05.2006
zapraszam gramy na głownym boisku
pozdrawiam
kibic02

Posty: 114

PostWysłany: Pon 13:42, 01 Maj 2006    Temat postu:

dodam, iż mecz jest o 14.00 a przeciwnikiem jest Taxus Komierowo, który zajmuje 2 miejsce(nie znam wyniku ich meczu z Xynergią Skarpa) z dorobkiem 22 punktów (Wda II ma 24 pkt) - po 10 kolejkach. W rundize jesiennej w KOmierowie lepsza była Wda II - wygrała 2:0. Mam nadzieję, że w niedzielę będzie podobnie

gracz

PostWysłany: Wto 16:51, 23 Maj 2006    Temat postu:

Taxus Komierowo 3:1 Xynergią Skarpa tak dla ciekawostki bo na 90minut coś słabo uaktualniają wyniki

w niedzielę wygrana z Łokietkiem 0:2 WDA bramki Patryk Olszewski i Andrzej Gładek grę zaczeliśmy od 10, od 30 minuty w jedenastu
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WDA ŚWIECIE Strona Główna -> C klasa 2005/2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)