Sêdziowie liniowi: Traczyk Arkadiusz (Toruñ), Lubowicz S³awomir (Toruñ)

Post zosta³ pochwalony 0 razy
kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Nie 11:33, 09 Pa¼ 2005    Temat postu:

Po bezbramkowym remisie 0:0 na w³asnym terenie ze Startem Pruszcz Wda zmierzy siê dzisiaj w Wiêcborku z tamtejszym Gromem. Gospodarze tego meczu, po czterech sromotnych pora¿kach 2:4 z Wis³± Nowe u siebie, oraz na wyje¼dzie 0:8 z Promieniem, 1:7 z Pruszczem i 0:6 z Serockiem, niepsodziewanie wygrali kolejne 4 mecze, tym samym zdobywajac 12 punktów (najwiêksze uznanie budzi pokonanie Unii na jej terenie 1:0 -
Grom wyst±pi³ w sk³adzie: Br±czyk, S. Kosmela, Masztakowski, Nowak, S³omski, Go¶ciñski, Wrzesiñski, Woj. Janicki, Wal. Janicki, M. Kosmela, Mizdalski, Szyde³. Bramka: Roman Nowak).
Czy Wdzie uda siê przerwaæ tê dobr± passê Gromu, przekonamy siê o tym za kilka godzin.

09.10.2005 godz. 15:00 Grom Wiêcbork - Wda ¦wiecie
Arbiter g³ówny: Pasela Rafa³ (Bydgoszcz)
Sêdziowie liniowi: Pasela Piotr (Bydgoszcz), Frejliszek Przemys³aw (Bydgoszcz)

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Wiêcborku.

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Nie 16:55, 09 Pa¼ 2005    Temat postu:

Wda ¦wiecie zwyciê¿y³a Grom Wiêcbork na wyje¼dzie 4:2. Brawo!

Grom Wiêcbork - Wda ¦wiecie 2:4 (1:2)

Bramki dla Wdy: Zbigniew Juszczak ( 53, 82-wolny), Wojciech Ernest (15-g³ow±), Andrzej Trochowski (73)
Bramki dla Gromu: Waldemar Janicki (5-karny, po faulu na Mizdalskim), Przemys³aw Nowak (85).

Express ¦wiecie 10.10.2005

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Pon 21:42, 17 Pa¼ 2005    Temat postu:

Po udanym meczu w Wiêcborku tym razem w ten weekend zawodnicy i kibice Wdy prze³knêli gorzk± pigu³kê. Na w³asnym boisku Wda uleg³a Tucholance Tuchola 2:3.

WDA ¦WIECIE - Tucholanka Tuchola 2:3 (0:2)

Bramki:
- dla Wdy: Zbigniew Juszczak (69.), Wojciech Ernest (81.),
- dla Tucholanki: Szulc (25.), Skonieczny(26. - karny), Bukowski (55.)

Sêdzia g³ówny: Przybysz Ryszard (W³)
Sêdziowie liniowi: Poleski Krzysztof (W³), Korpalski Mariusz (To)

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Sob 17:09, 22 Pa¼ 2005    Temat postu:

Wda pokona³a Pomowca Victoriê w Kijewie 3:1.
I po³owa nale¿a³a do Wdy, mimo tego, ¿e gospodarze pierwsi strzelili bramkê. Ok. 15 minuty pi³karze Pomowca mieli rzut wolny (niestety sêdzia da³ plamê, bo faulu nie by³o a pi³karz Pomowca sam siê przewróci³) i za chwilê strza³em w okienko pi³karz Pomowca pokona³ Zieliñskiego (pomóg³ wiatr). Na szczê¶cie Wda za chwilê wyrówna³a, gola strzeli³ Ernest. W 20 minucie by³o 2:1. Bramkê ponownie strzeli³ Ernest. Wda wci±¿ atakowa³a. Trzecia bramka pad³a po akcji zespo³u i strzale A. Trochowskiego w d³ugi róg bramki gospodarzy (ok. 40 minuty). Do przerwy 3:1 i przewaga Wdy. W drugiej po³owie przewagê mieli gospodarze, Wda ogranicza³a siê do kontrataków, niestety, przewa¿nie podania by³y niecelne, a strza³y nie zagra¿a³y bramkarzowi Pomowca (jedna z akcji zakoñczona strza³em w s³upek przez Biernackiego to niewiele). W drugiej po³owie zagrali rezerwowi: Olszewski, i bracia Sarneccy, ale zmiany te praktycznie nic nie zmieni³y.
Zwyciêstwo 3:1 po lepszej I po³owie i du¿o s³abszej II.

Pomowiec Victoria Kijewo - Wda ¦wiecie 1:3 (1:3)

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

PS. W drodze do ¦wiecia zahaczy³em o mecz Che³minianka - Pomorzanin i uda³o siê zobaczyæ bramkê na 1:0 dla Pomorzanina ok. 85 minuty i znowu bramka dla nich w koñcówce, Che³minianka nie dowioz³a remisu.

Ostatnio zmieniony przez kibic02 dnia Sob 20:49, 29 Pa¼ 2005, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Pon 18:12, 24 Pa¼ 2005    Temat postu:

Opis meczu wg Expressu ¦wiecie:

Wda ogra³a Pomowca

Poniedzia³ek, 24 Pa¼dziernika 2005

Pomowiec Kijewo przegra³ z Wd± ¦wiecie 1:3 (1:3) w meczu pi±tej ligi. Doskona³± partiê rozegra³ strzelec dwóch bramek dla Wdy, Wojciech Ernest.

Trafia³ do bramki Pomowca w 20 (na 1:1) i 24 minucie meczu.

Trzeciego gola dla Wdy tu¿ przed przerw± do³o¿y³ Andrzej Trochowski. Z gry swoich podopiecznych bardzo zadowolony by³ trener, Jan Jeziorski.

- Mieli¶my w tym meczu zdecydowan± przewagê, a do przerwy zagrali¶my wrêcz koncertowo - mówi szkoleniowiec.

Uwa¿a, ¿e gdyby jego zespó³ popisa³ siê lepsz± skuteczno¶ci±, to dorobek Wdy móg³by wynosiæ nawet sze¶æ, siedem bramek.

- Po przerwie Biernacki trafi³ w s³upek, a pozostali próbowali zaskoczyæ bramkarza gospodarzy strza³ami z daleka - dodaje Jan Jeziorski.

Wda ¦wiecie zagra³a w tym meczu w nastêpuj±cym sk³adzie: Zieliñski - Sulowski, Juszczak, Macura, Knop (81? M.Sarnecki), G³adek (55? Olszewski), Szulc, Rudolf, Trochowski, Biernacki (76? S. Sarnecki), Ernest.

Go¶æ

PostWys³any: Pi± 23:32, 28 Pa¼ 2005    Temat postu:

Ju¿ jutro (a w³a¶ciwie dzisiaj) Wda ¦wiecie rozegra na swoim terenie kolejny mecz o mistrzostwo V ligi grupy pó³nocnej z Naprzodem Jab³onowo. Jutrzejszy rywal zgromadzi³ dotychczas w swoim dorobku 10 punktów i zajmuje 14 pozycjê - 3 zwyciêstwa 1 remis i 7 pora¿ek. Wda zajmuje 12 miejsce z 12 punktami 3zw., 3 rem. , 5 pora¿. Naprzód na wyje¼dzie wygra³ tylko raz w Kijewie 2:0 oraz raz zremisowa³ w Osiu na inauguracjê ligi 2:2, zas³uguje na uznanie minimalna pora¿ka w Serocku z liderem 1:0 dwa tygodnie temu. Ostatnio Naprzód uleg³ na w³asnym boisku Unii W±brze¼no 0:1, przy czym go¶cie zdobyli bramkê z karnego. Pora¿ki z Che³miniank± w Che³mnie 7:0 oraz 4:0 w Nowem chluby nie przynosz±. Naprzód jednak potrafi³ wysoko wygraæ u siebie z Gryfem Sicienko 5:0 , pokona³ równie¿ Tucholankê 1:0, przegra³ na wyje¼dzie w Wiêcborku 2:3 a ostatnie dwie minimalne pora¿ki z zespo³ami wy¿ej notowanymi pokazuj± ¿e nie bêdzie z nimi ³atwo wygraæ. Dru¿yna Naprzodu dotychczas ma na koncie strzelonych 14 bramek i 23 stracone. Trzymajmy kciuki za dru¿ynê Wdy, na w³asnym terenie wygra³a jedynie raz z Wis³± Nowe 3:1 i zremisowa³a bezbramkowo ze Startem Pruszcz. 4 pora¿ki na w³asnym boisku to powinien byæ limit przegranych u siebie. Musz± byæ trzy punkty, szczególnie po ostatniej nieoczekiwanej pora¿ce z Tuchol± 2:3. Pó¼niej Wdê czekaj± dwa ciê¿kie mecze wyjazdowe w Serocku i W±brze¼nie i bêdzie ciê¿ko o o punkty.

29.10.2005 godz. 15:00 Wda ¦wiecie - Naprzód Jab³onowo
Sêdzia g³ówny: Niedzielski S³awomir (Bydgoszcz)
Sêdziowie liniowi: Jankowski £ukasz (Bydoszcz), Warkoczyñski Janusz (Bydgoszcz)

tk, Pi±tek, 28 Pa¼dziernika 2005

Wybrali¶my zawodników, którzy, naszym zdaniem, najbardziej wyró¿nili siê w minionym miesi±cu. Swoje typy przedstawi³ nam równie¿ trener Wdy, Jan Jeziorski.

Wyró¿nienie dla kapitana ¶wieckiej dru¿yny jest uhonorowaniem jego bardzo dobrych wystêpów w ostatnich meczach.

Naszym zdaniem g³ównie za spraw± Zbigniewa Juszczaka Wda prze³ama³a kryzys i zaczê³a wreszcie odnosiæ zwyciêstwa. Lider Wdy bardzo dobrze dowodzi³ defensyw± zespo³u i, co wa¿ne, jako ?stoper? strzela³ bramki. Jako jeden z nielicznych praktycznie nie zawodzi. Zgodnie z obranym przez nas regulaminem kapitan Wdy za tytu³ pi³karza miesi±ca otrzymuje 10 punktów do naszego rankingu.

Oto pozostali nominowani za pa¼dziernik wraz ze zdobycz± punktow±:

9 - S³awomir Kempa (Pomorzanin Serock) - jego bramki i asysty ratowa³y dru¿ynê w ostatnich meczach, dziêki czemu Pomorzanin nadal pozostaje liderem pi±tej ligi,

8 - Mariusz Raczkowski (Start Pruszcz) - na wysok± notê graj±cego trenera Startu z³o¿y³a siê stabilna forma i przede wszystkim skuteczno¶æ w ostatnich spotkaniach

5 - Wojciech Ernest (Wda ¦wiecie) - najskuteczniejszemu pi³karzowi Wdy zdarza³y siê, co prawda, gorsze wystêpy, ale to jego bramki decydowa³y najczê¶ciej o zwyciêstwach,

4 - Adam Góral (Start Pruszcz) - to pierwsze wyró¿nienie dla bramkarza, na które zapracowa³ wy¶mienitymi interwencjami chroni±cymi wiele razy zespó³ od utraty bramki,

3 - Pawe³ Litkowski, Tomasz Madej (Têcza Wi±g) - duet napastników Têczy regularnie strzela bramki i zdecydowanie wyró¿nia siê na tle s³abej defensywy,

2 - Maciej Lewicki (Wis³a Nowe) - na dobre zaaklimatyzowa³ siê ju¿ w Wi¶le i co najwa¿niejsze strzeli³ ju¿ dwa gole dla swojego zespo³u.

Trener Wdy Jan Jeziorski podobnie jak my wyró¿ni³ Juszczaka i Ernesta. Zauwa¿y³ równie¿ dobr± grê Piotra Lebiody ze Stra¿aka Przechowo. Ka¿dy zawodnik, który zyska uznanie szkoleniowca otrzymuje dodatkowo 5 punktów do klasyfikacji.

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Sob 18:18, 29 Pa¼ 2005    Temat postu:

Wda ¦wiecie pokona³a Naprzód Jab³onowo 6:1 (1:0)
Bramki dla Wdy:
Ernest - 3 (7. na 1:0, na 4:1 ok. 72., na 5:1 ok. 75.), G³adek (ok. 60. na 2:1), Biernacki (ok. 65 na 3:1), Szulc (ok. 92. na 6:1)
Bramka dla Naprzodu - ok. 50.

Naprzód koñczy³ mecz w dziewi±tkê - czerwone kartki ok.66 i 88 minuty). Dodatkowo po drugiej bramce dla Wdy, musia³ zej¶æ bramkarz Naprzodu - ciê¿ka kontuzja, wyglada³o na z³amanie rêki, albo co¶ mu sta³o siê z barkiem - zast±pi³ go pi³karz z pola, widaæ nie mieli rezerwowego goalkeepera. Dodatkowo Wda mia³a kilka stuprocentowych sytuacji w I i w II po³owie - . W I po³owie nie uznano ³adnego gola A. Trochowskiego - sêdzia dopatrzy³ siê chyba faulu albo spalonego.

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Pi± 22:29, 04 Lis 2005    Temat postu:

Ju¿ jutro o godz. 14.00 Wda rozegra wyjazdowy mecz z Uni± W±brze¼no.
Rywal zgromadzi³ dotychczas 20 punktów. Zwyciê¿y³ w 6 spotkaniach, dwa zremisowa³ i odniós³ 4 pora¿ki. Bilans bramkowy 16-14. Ostatnio Unia przegra³a nieznacznie 1:2 z liderem w Serocku. Gra na pewno lepiej ni¿ na pocz±tku sezonu, podobnie jak Wda - bêdzie zaciêty mecz. Mój typ : X, remis 2:2

05.11.2005 godz. 14:00 Unia W±brze¼no - Wda ¦wiecie

Sêdzia g³ówny: Karczewski Andrzej (W³oc³awek)
Sêdziowie liniowi: £êgosz Dariusz (Lipno), £êgosz Piotr (Lipno)

Miejsce spotkania: Stadion przy ul. Tysi±clecia 3 w W±brze¼nie

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Sob 16:10, 05 Lis 2005    Temat postu:

Niestety pora¿ka 1:2 - liczy³em chocia¿ na punkt.

luzak
Go¶æ

PostWys³any: Sob 16:16, 05 Lis 2005    Temat postu:

na co ty liczyles na cud juz sie wiecej cudow nie zdazy i raczej juz punktu nie bedzie w tej rundzie za ciezkie mecze macie no chyba ze chlopacy sie zgraja i bedzie wlaka na maxa ale na to sie nie zapowiada niestety ale mam nadzieje ze sie myle i mnie wda zaskoczy milo:))
kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Nie 16:05, 06 Lis 2005    Temat postu:

Wda ¦wiecie przegra³a z Uni± W±brze¼no 1:2 na wyje¼dzie. Bramkê dla Wdy w 68 minucie zdoby³ Knop.

kibic02

Posty: 114

PostWys³any: Pon 18:03, 07 Lis 2005    Temat postu:

Opis meczu:
za "Expressem ¦wiecie"

Unia W±brze¼no równie¿ pokona³a Wdê ¦wiecie 2:1(2:0). Bramkê dla Wdy w 70 minucie z rzutu wolnego strzeli³ Knop. - Unia mo¿e mówiæ o sporym szczê¶ciu. Ich bramkarz ?wyci±gn±³? trzy nieprawdopodobne pi³ki - mówi Jan Jeziorski, trener Wdy.

- Rywale tylko trzy razy nam zagrozili, a my ca³y czas napierali¶my, ale bramkarz W±brze¼na popisywa³ siê takimi interwencjami, ¿e mo¿na siê by³o za³amaæ z nerwów - dodaje Jan Jeziorski.

Wda straci³a bramki po b³êdach bramkarza i obrony. Przy pierwszym golu Zieliñski wybi³ pi³kê poza pole karne. Sulowski nie zdo³a³ jednak za¿egnaæ niebezpieczeñstwa i skoñczy³o siê na utracie bramki. Drugi gol dla Unii pad³ w podobnych okoliczno¶ciach. Wda mog³a jeszcze wyrównaæ, lecz Andrzej Trochowski trafi³ w spojenie s³upka z poprzeczk±, a strza³ g³ow± Ernesta z piêciu metrów w niesamowity sposób obroni³ bramkarz gospodarzy.

Sk³ad Wdy ¦wiecie: Zieliñski - Sulowski, Juszczak, Macura, Knop, Olszewski, Rudolf, Szulc (46? M. Sarnecki), Trochowski, Ernest, Biernacki