S璠ziowie liniowi: Traczyk Arkadiusz (Toru), Lubowicz S豉womir (Toru)

Powr鏒 do g鏎y
kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Nie 11:33, 09 Pa 2005    Temat postu:

Po bezbramkowym remisie 0:0 na w豉snym terenie ze Startem Pruszcz Wda zmierzy si dzisiaj w Wi璚borku z tamtejszym Gromem. Gospodarze tego meczu, po czterech sromotnych pora磬ach 2:4 z Wis陰 Nowe u siebie, oraz na wyje寮zie 0:8 z Promieniem, 1:7 z Pruszczem i 0:6 z Serockiem, niepsodziewanie wygrali kolejne 4 mecze, tym samym zdobywajac 12 punkt闚 (najwi瘯sze uznanie budzi pokonanie Unii na jej terenie 1:0 -
Grom wyst徙i w sk豉dzie: Br帷zyk, S. Kosmela, Masztakowski, Nowak, S這mski, Go軼i雟ki, Wrzesi雟ki, Woj. Janicki, Wal. Janicki, M. Kosmela, Mizdalski, Szyde. Bramka: Roman Nowak).
Czy Wdzie uda si przerwa t dobr pass Gromu, przekonamy si o tym za kilka godzin.

09.10.2005 godz. 15:00 Grom Wi璚bork - Wda 安iecie
Arbiter g堯wny: Pasela Rafa (Bydgoszcz)
S璠ziowie liniowi: Pasela Piotr (Bydgoszcz), Frejliszek Przemys豉w (Bydgoszcz)

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Wi璚borku.

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Nie 16:55, 09 Pa 2005    Temat postu:

Wda 安iecie zwyci篹y豉 Grom Wi璚bork na wyje寮zie 4:2. Brawo!

Grom Wi璚bork - Wda 安iecie 2:4 (1:2)

Bramki dla Wdy: Zbigniew Juszczak ( 53, 82-wolny), Wojciech Ernest (15-g這w), Andrzej Trochowski (73)
Bramki dla Gromu: Waldemar Janicki (5-karny, po faulu na Mizdalskim), Przemys豉w Nowak (85).

Express 安iecie 10.10.2005

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Pon 21:42, 17 Pa 2005    Temat postu:

Po udanym meczu w Wi璚borku tym razem w ten weekend zawodnicy i kibice Wdy prze趾n瘭i gorzk pigu趾. Na w豉snym boisku Wda uleg豉 Tucholance Tuchola 2:3.

WDA 名IECIE - Tucholanka Tuchola 2:3 (0:2)

Bramki:
- dla Wdy: Zbigniew Juszczak (69.), Wojciech Ernest (81.),
- dla Tucholanki: Szulc (25.), Skonieczny(26. - karny), Bukowski (55.)

S璠zia g堯wny: Przybysz Ryszard (W)
S璠ziowie liniowi: Poleski Krzysztof (W), Korpalski Mariusz (To)

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Sob 17:09, 22 Pa 2005    Temat postu:

Wda pokona豉 Pomowca Victori w Kijewie 3:1.
I po這wa nale瘸豉 do Wdy, mimo tego, 瞠 gospodarze pierwsi strzelili bramk. Ok. 15 minuty pi趾arze Pomowca mieli rzut wolny (niestety s璠zia da plam, bo faulu nie by這 a pi趾arz Pomowca sam si przewr鏂i) i za chwil strza貫m w okienko pi趾arz Pomowca pokona Zieli雟kiego (pom鏬 wiatr). Na szcz窷cie Wda za chwil wyr闚na豉, gola strzeli Ernest. W 20 minucie by這 2:1. Bramk ponownie strzeli Ernest. Wda wci捫 atakowa豉. Trzecia bramka pad豉 po akcji zespo逝 i strzale A. Trochowskiego w d逝gi r鏬 bramki gospodarzy (ok. 40 minuty). Do przerwy 3:1 i przewaga Wdy. W drugiej po這wie przewag mieli gospodarze, Wda ogranicza豉 si do kontratak闚, niestety, przewa積ie podania by造 niecelne, a strza造 nie zagra瘸造 bramkarzowi Pomowca (jedna z akcji zako鎍zona strza貫m w s逝pek przez Biernackiego to niewiele). W drugiej po這wie zagrali rezerwowi: Olszewski, i bracia Sarneccy, ale zmiany te praktycznie nic nie zmieni造.
Zwyci瘰two 3:1 po lepszej I po這wie i du穎 s豉bszej II.

Pomowiec Victoria Kijewo - Wda 安iecie 1:3 (1:3)

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

PS. W drodze do 安iecia zahaczy貫m o mecz Che軛inianka - Pomorzanin i uda這 si zobaczy bramk na 1:0 dla Pomorzanina ok. 85 minuty i znowu bramka dla nich w ko鎍闚ce, Che軛inianka nie dowioz豉 remisu.

Ostatnio zmieniony przez kibic02 dnia Sob 20:49, 29 Pa 2005, w ca這軼i zmieniany 2 razy
kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Pon 18:12, 24 Pa 2005    Temat postu:

Opis meczu wg Expressu 安iecie:

Wda ogra豉 Pomowca

Poniedzia貫k, 24 Pa寮ziernika 2005

Pomowiec Kijewo przegra z Wd 安iecie 1:3 (1:3) w meczu pi徠ej ligi. Doskona陰 parti rozegra strzelec dw鏂h bramek dla Wdy, Wojciech Ernest.

Trafia do bramki Pomowca w 20 (na 1:1) i 24 minucie meczu.

Trzeciego gola dla Wdy tu przed przerw do這篡 Andrzej Trochowski. Z gry swoich podopiecznych bardzo zadowolony by trener, Jan Jeziorski.

- Mieli鄉y w tym meczu zdecydowan przewag, a do przerwy zagrali鄉y wr璚z koncertowo - m闚i szkoleniowiec.

Uwa瘸, 瞠 gdyby jego zesp馧 popisa si lepsz skuteczno軼i, to dorobek Wdy m鏬豚y wynosi nawet sze嗆, siedem bramek.

- Po przerwie Biernacki trafi w s逝pek, a pozostali pr鏏owali zaskoczy bramkarza gospodarzy strza豉mi z daleka - dodaje Jan Jeziorski.

Wda 安iecie zagra豉 w tym meczu w nast瘼uj帷ym sk豉dzie: Zieli雟ki - Sulowski, Juszczak, Macura, Knop (81? M.Sarnecki), G豉dek (55? Olszewski), Szulc, Rudolf, Trochowski, Biernacki (76? S. Sarnecki), Ernest.

Go嗆

PostWys豉ny: Pi 23:32, 28 Pa 2005    Temat postu:

Ju jutro (a w豉軼iwie dzisiaj) Wda 安iecie rozegra na swoim terenie kolejny mecz o mistrzostwo V ligi grupy p馧nocnej z Naprzodem Jab這nowo. Jutrzejszy rywal zgromadzi dotychczas w swoim dorobku 10 punkt闚 i zajmuje 14 pozycj - 3 zwyci瘰twa 1 remis i 7 pora瞠k. Wda zajmuje 12 miejsce z 12 punktami 3zw., 3 rem. , 5 pora. Naprz鏚 na wyje寮zie wygra tylko raz w Kijewie 2:0 oraz raz zremisowa w Osiu na inauguracj ligi 2:2, zas逝guje na uznanie minimalna pora磬a w Serocku z liderem 1:0 dwa tygodnie temu. Ostatnio Naprz鏚 uleg na w豉snym boisku Unii W帳rze幡o 0:1, przy czym go軼ie zdobyli bramk z karnego. Pora磬i z Che軛iniank w Che軛nie 7:0 oraz 4:0 w Nowem chluby nie przynosz. Naprz鏚 jednak potrafi wysoko wygra u siebie z Gryfem Sicienko 5:0 , pokona r闚nie Tucholank 1:0, przegra na wyje寮zie w Wi璚borku 2:3 a ostatnie dwie minimalne pora磬i z zespo豉mi wy瞠j notowanymi pokazuj 瞠 nie b璠zie z nimi 豉two wygra. Dru篡na Naprzodu dotychczas ma na koncie strzelonych 14 bramek i 23 stracone. Trzymajmy kciuki za dru篡n Wdy, na w豉snym terenie wygra豉 jedynie raz z Wis陰 Nowe 3:1 i zremisowa豉 bezbramkowo ze Startem Pruszcz. 4 pora磬i na w豉snym boisku to powinien by limit przegranych u siebie. Musz by trzy punkty, szczeg鏊nie po ostatniej nieoczekiwanej pora盧e z Tuchol 2:3. P騧niej Wd czekaj dwa ci篹kie mecze wyjazdowe w Serocku i W帳rze幡ie i b璠zie ci篹ko o o punkty.

29.10.2005 godz. 15:00 Wda 安iecie - Naprz鏚 Jab這nowo
S璠zia g堯wny: Niedzielski S豉womir (Bydgoszcz)
S璠ziowie liniowi: Jankowski ㄆkasz (Bydoszcz), Warkoczy雟ki Janusz (Bydgoszcz)

tk, Pi徠ek, 28 Pa寮ziernika 2005

Wybrali鄉y zawodnik闚, kt鏎zy, naszym zdaniem, najbardziej wyr騜nili si w minionym miesi帷u. Swoje typy przedstawi nam r闚nie trener Wdy, Jan Jeziorski.

Wyr騜nienie dla kapitana 鈍ieckiej dru篡ny jest uhonorowaniem jego bardzo dobrych wyst瘼闚 w ostatnich meczach.

Naszym zdaniem g堯wnie za spraw Zbigniewa Juszczaka Wda prze豉ma豉 kryzys i zacz窸a wreszcie odnosi zwyci瘰twa. Lider Wdy bardzo dobrze dowodzi defensyw zespo逝 i, co wa積e, jako ?stoper? strzela bramki. Jako jeden z nielicznych praktycznie nie zawodzi. Zgodnie z obranym przez nas regulaminem kapitan Wdy za tytu pi趾arza miesi帷a otrzymuje 10 punkt闚 do naszego rankingu.

Oto pozostali nominowani za pa寮ziernik wraz ze zdobycz punktow:

9 - S豉womir Kempa (Pomorzanin Serock) - jego bramki i asysty ratowa造 dru篡n w ostatnich meczach, dzi瘯i czemu Pomorzanin nadal pozostaje liderem pi徠ej ligi,

8 - Mariusz Raczkowski (Start Pruszcz) - na wysok not graj帷ego trenera Startu z這篡豉 si stabilna forma i przede wszystkim skuteczno嗆 w ostatnich spotkaniach

5 - Wojciech Ernest (Wda 安iecie) - najskuteczniejszemu pi趾arzowi Wdy zdarza造 si, co prawda, gorsze wyst瘼y, ale to jego bramki decydowa造 najcz窷ciej o zwyci瘰twach,

4 - Adam G鏎al (Start Pruszcz) - to pierwsze wyr騜nienie dla bramkarza, na kt鏎e zapracowa wy鄉ienitymi interwencjami chroni帷ymi wiele razy zesp馧 od utraty bramki,

3 - Pawe Litkowski, Tomasz Madej (T璚za Wi庵) - duet napastnik闚 T璚zy regularnie strzela bramki i zdecydowanie wyr騜nia si na tle s豉bej defensywy,

2 - Maciej Lewicki (Wis豉 Nowe) - na dobre zaaklimatyzowa si ju w Wi郵e i co najwa積iejsze strzeli ju dwa gole dla swojego zespo逝.

Trener Wdy Jan Jeziorski podobnie jak my wyr騜ni Juszczaka i Ernesta. Zauwa篡 r闚nie dobr gr Piotra Lebiody ze Stra瘸ka Przechowo. Ka盥y zawodnik, kt鏎y zyska uznanie szkoleniowca otrzymuje dodatkowo 5 punkt闚 do klasyfikacji.

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Sob 18:18, 29 Pa 2005    Temat postu:

Wda 安iecie pokona豉 Naprz鏚 Jab這nowo 6:1 (1:0)
Bramki dla Wdy:
Ernest - 3 (7. na 1:0, na 4:1 ok. 72., na 5:1 ok. 75.), G豉dek (ok. 60. na 2:1), Biernacki (ok. 65 na 3:1), Szulc (ok. 92. na 6:1)
Bramka dla Naprzodu - ok. 50.

Naprz鏚 ko鎍zy mecz w dziewi徠k - czerwone kartki ok.66 i 88 minuty). Dodatkowo po drugiej bramce dla Wdy, musia zej嗆 bramkarz Naprzodu - ci篹ka kontuzja, wyglada這 na z豉manie r瘯i, albo co mu sta這 si z barkiem - zast徙i go pi趾arz z pola, wida nie mieli rezerwowego goalkeepera. Dodatkowo Wda mia豉 kilka stuprocentowych sytuacji w I i w II po這wie - . W I po這wie nie uznano 豉dnego gola A. Trochowskiego - s璠zia dopatrzy si chyba faulu albo spalonego.

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Pi 22:29, 04 Lis 2005    Temat postu:

Ju jutro o godz. 14.00 Wda rozegra wyjazdowy mecz z Uni W帳rze幡o.
Rywal zgromadzi dotychczas 20 punkt闚. Zwyci篹y w 6 spotkaniach, dwa zremisowa i odni鏀 4 pora磬i. Bilans bramkowy 16-14. Ostatnio Unia przegra豉 nieznacznie 1:2 z liderem w Serocku. Gra na pewno lepiej ni na pocz徠ku sezonu, podobnie jak Wda - b璠zie zaci皻y mecz. M鎩 typ : X, remis 2:2

05.11.2005 godz. 14:00 Unia W帳rze幡o - Wda 安iecie

S璠zia g堯wny: Karczewski Andrzej (W這c豉wek)
S璠ziowie liniowi: 璕osz Dariusz (Lipno), 璕osz Piotr (Lipno)

Miejsce spotkania: Stadion przy ul. Tysi帷lecia 3 w W帳rze幡ie

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Sob 16:10, 05 Lis 2005    Temat postu:

Niestety pora磬a 1:2 - liczy貫m chocia na punkt.

luzak
Go嗆

PostWys豉ny: Sob 16:16, 05 Lis 2005    Temat postu:

na co ty liczyles na cud juz sie wiecej cudow nie zdazy i raczej juz punktu nie bedzie w tej rundzie za ciezkie mecze macie no chyba ze chlopacy sie zgraja i bedzie wlaka na maxa ale na to sie nie zapowiada niestety ale mam nadzieje ze sie myle i mnie wda zaskoczy milo:))
kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Nie 16:05, 06 Lis 2005    Temat postu:

Wda 安iecie przegra豉 z Uni W帳rze幡o 1:2 na wyje寮zie. Bramk dla Wdy w 68 minucie zdoby Knop.

kibic02

Posty: 114

PostWys豉ny: Pon 18:03, 07 Lis 2005    Temat postu:

Opis meczu:
za "Expressem 安iecie"

Unia W帳rze幡o r闚nie pokona豉 Wd 安iecie 2:1(2:0). Bramk dla Wdy w 70 minucie z rzutu wolnego strzeli Knop. - Unia mo瞠 m闚i o sporym szcz窷ciu. Ich bramkarz ?wyci庵n掖? trzy nieprawdopodobne pi趾i - m闚i Jan Jeziorski, trener Wdy.

- Rywale tylko trzy razy nam zagrozili, a my ca造 czas napierali鄉y, ale bramkarz W帳rze幡a popisywa si takimi interwencjami, 瞠 mo積a si by這 za豉ma z nerw闚 - dodaje Jan Jeziorski.

Wda straci豉 bramki po b喚dach bramkarza i obrony. Przy pierwszym golu Zieli雟ki wybi pi趾 poza pole karne. Sulowski nie zdo豉 jednak za瞠gna niebezpiecze雟twa i sko鎍zy這 si na utracie bramki. Drugi gol dla Unii pad w podobnych okoliczno軼iach. Wda mog豉 jeszcze wyr闚na, lecz Andrzej Trochowski trafi w spojenie s逝pka z poprzeczk, a strza g這w Ernesta z pi璚iu metr闚 w niesamowity spos鏏 obroni bramkarz gospodarzy.

Sk豉d Wdy 安iecie: Zieli雟ki - Sulowski, Juszczak, Macura, Knop, Olszewski, Rudolf, Szulc (46? M. Sarnecki), Trochowski, Ernest, Biernacki